20pcs/многу смола пе чаир 32*8мм занаети DIY куклена куќа божиќ Накит Одлуки Наоди

20pcs/многу смола пе чаир 32*8мм занаети DIY куклена куќа божиќ Накит Одлуки Наоди

-80 %

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Објектот Тежина: 6g
Објектот Ширина: 0.8cm
Производ Карактеристики: накит додатоци
Објектот Дијаметар: 0.8cm
Објектот Висина: 0.8cm
Објектот Должина: 3.2cm
Број На Модел На: 000
Материјал: Смола
Накит Наоди Тип: Модел
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата