Valily Накит машки Череп Прстен Гроздобер Biker Туѓо Черепот Прстен Кул Огнени Череп Прстени за Мажи од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Прстени

Valily Накит машки Череп Прстен Гроздобер Biker Туѓо Черепот Прстен Кул Огнени Череп Прстени за Мажи од не ' Рѓосувачки

-22 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: GHTZ61
Обликотшема: Скелетот
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Повод: Партија
Стил: Панк
Поставување Тип: Никој
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Материјал: Метал
Пол: Мажи
Прстени Тип: Свадба Бендови
Бренд Име: Valily Накит
Функција: Фитнес Тракер
Површината Ширина: 27MM

Најдобрите понуди во категоријата