10 Компјутери Многу Sliver Позлатен Глеѓ Пурпурна Монистра DIY Европската Lampwork Шарм Легура Цвет Мушка Одговара За Пандора Шарм Хривнија

10 Компјутери Многу Sliver Позлатен Глеѓ Пурпурна Монистра DIY Европската Lampwork Шарм Легура Цвет Мушка Одговара

-80 %

DEN 108.00

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
Материјал: Метал
Надворешниот Дијаметар: 8*10mm
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Објектот Тежина: 0.002
Број На Модел На: BD160314 01B
Бренд Име: AODUOLA
Монистра: метал монистра
Цвет мушка: легура монистра
diy монистра: spacer монистра
голема дупка монистра: лабава монистра
европската монистра: шарм монистра
бесплатни монистра: буци монистра
Sliver Позлатен мушка: Мушка
накит монистра: Европската шарм
емајлот монистра: Шарм
европската привлечност: шарм за нараквици

Најдобрите понуди во категоријата