Висок квалитет на модата легура крстот locket pendant со 316 од не 'рѓосувачки челик 24 2.0 mm бисер синџир ѓердан

Висок квалитет на модата легура крстот locket pendant со 316 од не 'рѓосувачки челик 24 2.0 mm бисер синџир ѓердан

-74 %

DEN 168.00

Ново

Това е достапна

Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Ѓердани
Pendant Големина: 43X78mm
Стил: Тренди
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Пол: Унисекс
Материјал: Никој
Синџир Тип: Јаже, Верига
Должина: 24inch
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Обликотшема: Геометриски
Број На Модел На: 2.0 mm
Бренд Име: AMYA
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата