Бесплатен превозот Кореја канцелариски прекрасна молив кутија мултифункционален дрвени diy фиока канцелариски кутија/мултифункционален молив случај

Бесплатен превозот Кореја канцелариски прекрасна молив кутија мултифункционален дрвени diy фиока канцелариски кутија/мултифункционален

-70 %

DEN 348.00

Ново

Това е достапна

Големина: M
Тип: Чување На Кутии & Кантите
Производот: Канцеларија Организатор
Број На Модел На: 890
Оптоварување: 100 кг
Капацитет: 21-40 парчиња на бонбони Алпите
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Обликот: правоаголник
Бренд Име: Quinyeah
Решетки Количина: 2
Употреба: Дребулии
Стил: Корејската
Материјал: Дрво
Техника: Дрвени
Спецификација: 21*8*6CM

Најдобрите понуди во категоријата