STM32F103RBT6 LQFP64 STM32F103 QFP64 QFP во акции може да се плати

STM32F103RBT6 LQFP64 STM32F103 QFP64 QFP во акции може да се плати

-92 %

DEN 31.20

Ново

Това е достапна

Бренд Име: CazenOveyi
Состојба: Нови
Број На Модел На: 1PCS STM32F103RBT6
Напон: Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација: Меѓународниот стандард
Температурата На Работа: Меѓународниот стандард
is_customized: Yes
Пакет: TQFP
Тип: pcb
Примена: DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
Електронски Компоненти & Материјали 1:

Најдобрите понуди во категоријата