Нов Лаптоп вентилатор за Acer се Стремат 3100 3110 3102 3600 5112 5113 5515 5100 5110 5200 лаптоп DC280002K00 AB7505HX-EB3 Вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

Нов Лаптоп вентилатор за Acer се Стремат 3100 3110 3102 3600 5112 5113 5515 5100 5110 5200 лаптоп DC280002K00 AB7505HX-EB3

-90 %

DEN 243.84

Ново

Това е достапна

Пакет: Yes
Број На Модел На: 3100 3110 3102 3600 5112 5113 5515 5100 5110 5200
Линии: 3 Линии
Бренд Име: SSEA
Heatsink Материјал: Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР: Фан
Фан Живот: 30000 часа
Тип: Фан
Примена: Процесор

Најдобрите понуди во категоријата