Гроздобер Среќна Ѕвезда-форма Восок Печат Запечатување Восок Полни Гранули, Восок Granule Обновливи

Гроздобер Среќна Ѕвезда-форма Восок Печат Запечатување Восок Полни Гранули, Восок Granule Обновливи

-40 %

DEN 257.52

Ново

Това е достапна

Употреба: Персоналните Мотото
Бренд Име: TSDAS
Број На Модел На: А-2
Материјал: восок
Тип: Восок за Печатење
Материјал: восок
Дијаметар: 0.9 cm
Регионален Функција: Европа
Пакет: Стаклено Шише + Хартија Кутија

Најдобрите понуди во категоријата