LED Висок квалитет на 12-14v правоаголник кочан led чип 10w монистра топло бела/кул бело бесплатен превозот 120x36mm

LED Висок квалитет на 12-14v правоаголник кочан led чип 10w монистра топло бела/кул бело бесплатен превозот 120x36mm

DEN 115.20

Ново

Това е достапна

боја: Бела, Топло Бела
Тип На Објект: LED Модули
сертификација: CE
Напон: 12V
Должина: 120mm
Карактеристики: Површински извор на светлина
Висина: -
Ширина: 36mm
Број На Модел На: висока моќност-
is_customized: yes

Најдобрите понуди во категоријата