50 поставува 17*10мм Бакар, Отворајќи Кристал Магнетски Затворач 5mm Дупка Магнетски Затворач, Долга Цевка Магнетни Крајот Капа за Кожа Кабли

50 поставува 17*10мм Бакар, Отворајќи Кристал Магнетски Затворач 5mm Дупка Магнетски Затворач, Долга Цевка Магнетни

-80 %

DEN 719.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Материјал: Метал
Накит Наоди Тип: Clasps & Куките
Објектот Дијаметар: 1cm
Објектот Должина: 1.7cm
Метали Тип: Бакар
Објектот Тежина: 200g
Објектот Ширина: 1cm

Најдобрите понуди во категоријата