Планината и реката сликарство Home Office Декорација Кинески копчето за сликање планината и Реката paintingPrinted сликарство

Планината и реката сликарство Home Office Декорација Кинески копчето за сликање планината и Реката paintingPrinted

-52 %

DEN 480.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 100cmx30cm, 140cmx45cm
боја: Жолта пакет, Зелен пакет
Рамка: No
Техника: Спреј Сликарство
оригиналниот: No
Рамка на режимот: скролувајте сликарство
Предмети: Пејзаж
Обликот: правоаголник
Тип: Платно Printings
Стил: Традиционален Кинески
Форма: Станот
Материјал: Свила
Calligraphy и сликарство тип: Кинески сликарство
Бренд Име: TCSP
Медиум: мешани
Поддршка База: Свила
Тип: Печатени
Шема: Цртан филм

Најдобрите понуди во категоријата