Новата Летната колиба сценографијата дома декор платно Крстот Бод колекции DMC 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Новата Летната колиба сценографијата дома декор платно Крстот Бод колекции DMC 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно

-90 %

DEN 191.76

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка: No
Шаблон Тип: Сценско
Стил: Модерна
Материјал: 100% Памук
Употреба: Слики
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Тип: Пакет

Најдобрите понуди во категоријата