CURREN Кварц Види Мажите Бренд Воена Зглоб Часовници МАЖИТЕ Целосна Челик Познатиот Бизнис Мажите се Види на Часовникот Водоотпорен Relogio Masculino

CURREN Кварц Види Мажите Бренд Воена Зглоб Часовници МАЖИТЕ Целосна Челик Познатиот Бизнис Мажите се Види на Часовникот

-2 %

DEN 623.52

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Функција: Отпорен На Вода,Авто Датум,Назад Светлина,Никој,Шок Отпорни
Затворач Тип: Хривнија Тока
Случај Дебелина: 12mm
Бренд Име: CURREN
Стил: бизнис
Движење: Кварц
Бендот Должина: 24cm
Бендот Материјал Тип: Легура
Бендот Ширина: 22mm
Dial Прозорец Материјал Тип: Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Dial Дијаметар: 45mm
Случај Материјал: Легура
Број На Модел На: моден види 8106
Случај Обликот: Круг
Тип На Објект: Рачни часовници
Dial Прозорец Материјал Тип: Sapphire
Dial Материјал Тип: Легура
Отпорност На Вода Длабочина: 30m
Состојба: Нов со ознаки
Dial Екранот: Аналогни
мажите зглоб види: кварц се види
мажите се види: види мажи
кварц се види мажи: Мажите Часовник
Пол: Мажи

Најдобрите понуди во категоријата