Ласерски глава DVR-221CHV 221CHV

Ласерски глава DVR-221CHV 221CHV

-90 %

DEN 364.80

Ново

Това е достапна

Приклучок Тип: US
Бренд Име: qipin
Број На Модел На: AU
Излез Тип На: AC
Излезниот Напон: 19V
Употреба: Други
врска: Десктоп

Најдобрите понуди во категоријата