4PCs по Сетови Младата Девојка Облека Зелена Црвена Новороденче Девојки Божиќ Облечи Чевли Leggings Headband

4PCs по Сетови Младата Девојка Облека Зелена Црвена Новороденче Девојки Божиќ Облечи Чевли Leggings Headband

-60 %

DEN 551.76

Ново

Това е достапна

Бебе Возраст: 10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името: Бебето
Пол: Бебе Девојки
Бренд Име: Marlegard
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Силуета: Бал
Јака: О Деколте
Sleeve Должина(cm): Целосна
фустан стил: Бал
Декорација: Шема
Шаблон Тип: Флорални
Sleeve Стил: Редовни
Стил: Лолита Стил
Материјал: Памук,Полиестер
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики: Yes
Материјал Состав: Полиестер

Најдобрите понуди во категоријата