Цирконот Конектори Шарм за накит правење Кружни шупливи вера линк pendant Лежиште За Изработка на Стаклени монистра хривнија Pulsera

Цирконот Конектори Шарм за накит правење Кружни шупливи вера линк pendant Лежиште За Изработка на Стаклени монистра

-50 %

DEN 48.72

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Објектот Дијаметар: 1.9cm
Бренд Име: JUYA
Објектот Должина: 2.5cm
Објектот Ширина: 2.5cm
Објектот Тежина: 2.3g
Објектот Висина: 1.9cm
Производ Карактеристики: Јога Индија Амајлија Среќа Подарок
Број На Модел На: Накит Конектор Шарм
Материјал: Метал
Метали Тип: Бакар
Накит Наоди Тип: Конектори
боја: сребрена/gold/розово злато
позлата: 3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Објектот Големина: 25мм*19mm
Dropshipping: Бесплатни Dropshipping Услуга
diy занает: Конектори За Изработка На Накит

Најдобрите понуди во категоријата