TTCR-II Алуминиум Волан Промена Гребло Shifter Продолжување За FORD MUSTANG EcoBoost Shelby GT GT350 GT500 2015-2017 Опфаќа

TTCR-II Алуминиум Волан Промена Гребло Shifter Продолжување За FORD MUSTANG EcoBoost Shelby GT GT350 GT500 2015-2017

-30 %

DEN 1092.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Налепници
дизајн: зборови
Пакување: Не Се Пакувани
Објектот Должина: 18cm
Објектот Ширина: 4.5cm
Налепница Сместување: Внатрешна
Објектот Дијаметар: 0.2cm
Бренд Име: TTCR-II
Модел: Други
Објектот Висина: 0.3cm
is_customized: Yes
Име На Модел: TB-388
Тип: Други 3D Налепница
Вид На Налепница: Други
категорија: Налепници
Материјал Тип: Алуминиум Легура

Најдобрите понуди во категоријата