100pcs/многу 5ml 10ml Flacon Parfum Патување Шише Стаклено Шише Парфем Алуминиум Празни Спреј Шише Козметички Сад Пумпа Ампули

100pcs/многу 5ml 10ml Flacon Parfum Патување Шише Стаклено Шише Парфем Алуминиум Празни Спреј Шише Козметички Сад

-90 %

DEN 2070.96

Ново

Това е достапна

Спецификации: 5ml, 10ml
боја: Мешани Бои, Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Црна, Виолетова, Розова
Материјал: Алуминиум со Стакло
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Број На Модел На: парфем шише
Големина: 5ml 10ml

Најдобрите понуди во категоријата