Голема Големина Жените Пумпи 14cm Висока Пета Платформа Врежана Сјајот СТП Кожа Фустан Свадба Партија Злато Bling Дама Тенка Скок Stiletto

Голема Големина Жените Пумпи 14cm Висока Пета Платформа Врежана Сјајот СТП Кожа Фустан Свадба Партија Злато Bling

-8 %

DEN 1281.60

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8, 9, 10, 10.5, 11, 12, 13, 13.5
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Insole Материјал: PU
Моден Елемент: Платформа
Пета Тип: Скок Потпетици
Затворање Тип: Лизга-На
is_handmade: Yes
Стил: Моден
Сезоната: Пролет/Есен
Пети Форма: Круг Пети
Пумпа Тип: Основни
Повод: Партија
Број На Модел На: СР-LH007
Горниот Материјал: Sequined Платно
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал: PU
Платформа Висина: 3-5cm
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Бренд Име: SURISE
Outsole Материјал: Гума
Пета Тип: Chunckly Висока Пета
Пета Висина: 13.5 cm
Платформа: 4cm
Повод: Партија, Клуб, Канцеларија, Се Облекуваат, Свадба
Материјал: Sequined Платно
Поставата: Квалитетот стп кожа
боја: Црна, Црвена, Златна
Сезоната: Пролет, Лето, Есен
клучни зборови: Висока Пета Платформа, Сјајот СТП Кожа, Sequine, Bling

Најдобрите понуди во категоријата