2017 нови пристигнување топла продаде мода Триаголник бисер 925 sterling silver женски жените студ обетки накит капка превозот подарок

2017 нови пристигнување топла продаде мода Триаголник бисер 925 sterling silver женски жените студ обетки накит капка

-66 %

DEN 132.00

Ново

Това е достапна

Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Стил: Тренди
Број На Модел На: 9632
Бисер Тип: Симулирани-бисер
Материјал: бисер
Бренд Име: V-најдобри
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Метали Тип: Сребро.

Најдобрите понуди во категоријата