Оригиналниот 5 инчен LCD Дисплеј за GARMIN Nuvi 2547 LM 2547LMT LCD Екранот панел со екран на Допир digitizer замена

Оригиналниот 5 инчен LCD Дисплеј за GARMIN Nuvi 2547 LM 2547LMT LCD Екранот панел со екран на Допир digitizer замена

DEN 523.20

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд: Универзална
Број На Модел На: Nuvi 1410 1410T
Бренд Име: skylarpu
Екран Тип: Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип: TFT
Панел Тип: at050tn34 v. 1
siez: 5-инчен
Интерфејс Број: 67 иглички
Екранот скала : 16
екран на допир панел: 4-wire Resistive Touch Screen
Резолуција: 480*272
Активната Површина: 110.88*62.832 mm
Преглед: 120.70*75.80*4.25 мм

Најдобрите понуди во категоријата