12Pcs Мешана Боја Накит за Подарок Хартија Кутии Организаторите за Прстен Earring Ѓердан Хривнија 5x8x2.5cm

12Pcs Мешана Боја Накит за Подарок Хартија Кутии Организаторите за Прстен Earring Ѓердан Хривнија 5x8x2.5cm

DEN 150.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Пакување & Екран
Бренд Име: двојно еден
Материјал: Хартија
Објектот Висина: 2.5cm
Објектот Ширина: 5cm
Накит Пакување & Display Type: Подарок Кутии
Објектот Должина: 8cm

Најдобрите понуди во категоријата