Трговија на големо Луксузен Европската Свадба Тиара Кристал Девојка Круна Quinceanera Tiaras Жените diadem Булчински Hairwear Главата Декорација

Трговија на големо Луксузен Европската Свадба Тиара Кристал Девојка Круна Quinceanera Tiaras Жените diadem Булчински

-62 %

DEN 453.12

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Hairwear
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: MANSATI
Обликотшема: Растенијата
Материјал: Кристал
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легури,Сребро Позлатен
Број На Модел На: HG277
Тип: Tiaras
боја: сребро позлатен
Материјал: Кристал,Цинк Легура
Пол: Жени,Свадба,Пратилки
Повод: Свадба,Забава, Porm ,Ангажирање,Церемонија,Свадба Фотографија
Големина: Diameter 15cm, Height 6cm
Стил: Европската Elegent Стил
Тип: Тиара и Круна
Парична казна или Моден: Моден

Најдобрите понуди во категоријата