3PCs/Set Црна Кратки Ракави Бебе Девојка Вториот Роденден Туту Фустан Монистра Polka Точки Heaband Топла Розова Меур Здолниште за 0-24Months

3PCs/Set Црна Кратки Ракави Бебе Девојка Вториот Роденден Туту Фустан Монистра Polka Точки Heaband Топла Розова Меур

-40 %

DEN 431.76

Ново

Това е достапна

Бебе Возраст: 10-12 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името: Бебето
Тип На Објект: Се поставува
Јака: О Деколте
Затворање Тип: Pullover
Материјал Состав: 100% Полиестер
Шаблон Тип: Писмо
Бренд Име: Marlegard
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол: Бебе Девојки
Стил: Лолита Стил
Ткаенина Тип: Сатенски
Материјал: Полиестер,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Број На Модел На: Слатка
Sleeve Должина(cm): Краток

Најдобрите понуди во категоријата