925 Sterling Silver МАЈКА и СИН Обврзници Срцето Шарм ги Собере Оригиналните wst Шарм Хривнија Автентични Накит Додатоци Одлуки

925 Sterling Silver МАЈКА и СИН Обврзници Срцето Шарм ги Собере Оригиналните wst Шарм Хривнија Автентични Накит

-50 %

DEN 186.48

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: SC083
Надворешниот Дијаметар: 10mm
Објектот Тежина: -
Бренд Име: WOSTU
Материјал: Метал
Метали Тип: 925 Sterling silver
Објектот Форма: Срцето
Материјал: 925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување: 100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за: Девојка ,Свршеница, Сопруга ,Љубовница, Мајка ,Ќерка

Најдобрите понуди во категоријата