Среќа FF718Li-W руската Верзија Безжична Риба Пронаоѓач Sonar Вистински Водоотпорен со RU EN User Manual

Среќа FF718Li-W руската Верзија Безжична Риба Пронаоѓач Sonar Вистински Водоотпорен со RU EN User Manual

-100 %

DEN 2065.92

Ново

Това е достапна

Моќност: DC 10-18V
Извор На Енергија: DC 10V-18V
Откривање Спектар: 0.6-36 Метри
Јазик: Руски
Sonar Фреквенција: Безжичната
Бренд Име: среќа
Sonar Покриеност: 90 степени зрак агол
боја: Црна
Тип: безжична риба пронаоѓач
оперативен опсег: 180 метри
Напојување(Контролер): 3.7 V литиум батерија
Напојување(Безжичен): CR-до 2032 Литиум батерија
Оперативната Фреквенција За Безжичен: 433.92 MHZ
Длабочина Способност: 0.6 ~ 40M (2 ~ 131ft)
Број На Модел На: среќа ff718li-w
Јазик На Мени: Руски, англиски, Дојче и унгарски