Biutee 1Pc Правоаголник Помине Печат Образец Негативни Триаголник Печат Помине 12*6cm Помине Печат Плоча

Biutee 1Pc Правоаголник Помине Печат Образец Негативни Триаголник Печат Помине 12*6cm Помине Печат Плоча

0 %

DEN 104.64

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Дефиниција
Количина: 1 Парче
Шаблон Тип: Печат
Број На Модел На: АЛАТКА-ББ-1009-07
Бренд Име: Biutee
Големина: 12*6cm
Тежина: 23g
Материјал: 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Дефиниција Слика: Триаголник Шема
Обликот: правоаголник

Најдобрите понуди во категоријата