300w вертикална ветерната турбина генератор 12v /24v со правец на соларни хибрид контролер ниска/бесплатен превозот Магнетни levitation генератор

300w вертикална ветерната турбина генератор 12v /24v со правец на соларни хибрид контролер ниска/бесплатен превозот

-90 %

DEN 11784.00

Ново

Това е достапна

Напон: 12V, 24V
Спецификација: with controller, without controller
боја: портокалова, бела
Wattage: 300W
Тип: Правец На Моќ Генератор
is_customized: Yes
Број На Модел На: FS-300
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)
боја: Портокал
генератор: 3 фаза ретки земјата постојан магнет генератор
Напон: 12V/24V

Најдобрите понуди во категоријата