Гроздобер Мода Антички Бакар Месинг Геометрија Диск Капка Обетки за Лето Жени

Гроздобер Мода Антички Бакар Месинг Геометрија Диск Капка Обетки за Лето Жени

-43 %

DEN 83.76

Ново

Това е достапна

Метална боја: антички бакар
Главниот Камен Боја: како Слика
Earring Тип: Капка Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
Број На Модел На: E2881
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Материјал: Метал
Метали Тип: Бакар
Бренд Име: ZWPON
боја: Како слики
Материјал: Легури, Кристал ,Опал,Смола,
Тежина: 3.0g
MIN/МИКС ЦЕЛ: $10.0
Пакет: 1 пар во OPP вреќа,а потоа во меур торба или кутија
Повод: Забава,Подароци,Секојдневниот Живот, Секојдневен, свадба
Големина: 3.0 inches
Животната средина: Nickle, олово, кадмиум слободни
Подготви Ред: 1-2 дена
време на испорака: 3-45 дена

Најдобрите понуди во категоријата