A000032390 A000041140 A000034540 Плоча за Toshiba Salitelite P300 P305 DABL5SMB6E0

A000032390 A000041140 A000034540 Плоча за Toshiba Salitelite P300 P305 DABL5SMB6E0

DEN 2475.12

Ново

Това е достапна

Бренд Име: KEFU
Тип Socket: чашката p
Примена: Лаптоп
Чипсет: Intel G965
Пристаништа: IEEE1394,USB 2.0,Ethernet,VGA
Објектот Состојба: Користи
Меморија Тип: DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ: No
Број На Модел На: P300
Чипсет Производител: Intel
Графичка Картичка Тип: Интегрирани
Меморија Банка: 2 DDR2 DIMM
Максимална Ram Капацитет: 4 GB
Почетен Датум: 2008 година
Пакет: Yes
Хард Диск Интерфејс: SATA
FSB / ХТ: 667
Тип на ПРОЦЕСОР: Intel
Меморија канал: Двојно
Состојба: Одлични
Место на Потекло: Jiangsu, Кина (Копно)
Форма Фактор: лаптоп плоча
Производи Статус: Акции, Кои Се Користат

Најдобрите понуди во категоријата