за Samsung Галакси J7 Година J7108 J7109 Случај Луксузни 3D Олеснување Печатење Назад Мека TPU Случај Покритие за Samsung j7 Телефон Случаи Торба

за Samsung Галакси J7 Година J7108 J7109 Случај Луксузни 3D Олеснување Печатење Назад Мека TPU Случај Покритие

-47 %

DEN 59.76

Ново

Това е достапна

Материјал: TPU
Бренд Име: Mobecaser
Мало Пакет: No
Тип: Монтиран Случај
Компатибилен Бренд: Samsung
Компатибилен Модел На Samsung: Галакси J Серија
дизајн: Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Големина: 5.5 inch
Карактеристики: Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Функција: Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло: Шенжен, Кина (Копно)
агент: Џеки Унија
микс боја: Поддршка
Пад на превозот: Поддршка
статус: во парк
Одговара: За Samsung Галакси J7 2016 Година Случај Покривање Ги Опфаќа
Материјал: Мека Силиконска Гума TPU
квалитет: Висок Квалитет На++++
Стил: Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден: За Samsung Галакси J7 2016 Година Покрие Случај Coque Случаи

Најдобрите понуди во категоријата