За DUCATI Чудовиште 695 696 796 821 1100 1200 400/600/620/900/S4R Мотоцикл Пред Фендер Вилушка Заштитник Рамка Лизгачот Завртка 6mm G

За DUCATI Чудовиште 695 696 796 821 1100 1200 400/600/620/900/S4R Мотоцикл Пред Фендер Вилушка Заштитник Рамка Лизгачот

DEN 407.76

Ново

Това е достапна

боја: црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина: 2.5cm
Бренд Име: ДИВЈАК
Име На Модел: FP1433507-1
Објектот Ширина: 2.5cm
Motobike Направи: Ducati
Објектот Должина: 4.5cm
Материјал Тип: CNC 6061 Алуминиум + ПОМ
Објектот Тежина: 0.16kg

Најдобрите понуди во категоријата