GT2056V Турбо CHRA 751243 14411-EB300 Турбополнач core За NISSAN Навара D40 Pathfinder R51 2005-06 QW25 YD25DDTI 2.5 L 174HP

GT2056V Турбо CHRA 751243 14411-EB300 Турбополнач core За NISSAN Навара D40 Pathfinder R51 2005-06 QW25 YD25DDTI 2.5

-40 %

DEN 2832.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: westmove
Автомобил Производител: Nissan
Модел Година: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Име На Модел: кертриџ турбо полнач турбина 2.5 2.5 L L
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Објектот Должина: 14inch
Објектот Ширина: 14inch
Објектот Висина: 14inch
Објектот Тежина: 2.1kg
Материјал Тип: к18
Frequence Опсег: 751243-4 751243-5 751243-6 751243-7 751243-8 751243-9 751243-10
Специјални Функции: 751243 14411EB300 14411-EB300 14411 EB300 751243-1 751243-2 751243-3
Тип На Објект: Воздухот Дози

Најдобрите понуди во категоријата