Француска Чипка Ткаенина Висока Класа Африкански Laces Ткаенина Двојно Organza Со Sequins Вез За Шиење Убавина, Жените Се Облекуваат

Француска Чипка Ткаенина Висока Класа Африкански Laces Ткаенина Двојно Organza Со Sequins Вез За Шиење Убавина, Жените

-30 %

DEN 3492.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Чипка
Ширина: 51-52
Материјал: organza
Ткаенина Тип: organza
Техника: Извезена
Број На Модел На: 3668
Функција: Еко-Пријателски
Декорација: Sequins

Најдобрите понуди во категоријата