JEXXI Жените Булчински Свадба Ангажман Накит Сетови Мода Балет Девојки CZ Ѓердан Обетки Накит во Собата За Женски

JEXXI Жените Булчински Свадба Ангажман Накит Сетови Мода Балет Девојки CZ Ѓердан Обетки Накит во Собата За Женски

-26 %

DEN 100.80

Ново

Това е достапна

Бренд Име: JEXXI
Метали Тип: Сребро.
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Пол: Жените
Материјал: Кубен Циркони
Повод: Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1necklace+1pr earring
Обликотшема: Слика
Број На Модел На: S99301
Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Тренди
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата