Акварел слика на мајка и ќерка Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

Акварел слика на мајка и ќерка Платно DMC Смета Крстот Бод Колекции на печатени Крст-бод поставите Везови Везана

-30 %

DEN 247.20

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14CT слика печатени, 14CT бело платно, 11CT бело платно, 11CT слика печатени
Шаблон Тип: Портрет
Стил: Европа
Бренд Име: Радост Недела
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: PVC кеса
Теми Боја Количина: 30
Вкупно бода: 25600
14CT Големина: 36cm*36cm
11CT Големина: 46cm*46cm

Најдобрите понуди во категоријата