Везана,за вез,DIY DMC Религија Крстот Христијанството светлина Крстот бод колекции,Уметност Модел се смета Крст-Крои оркестарот

Везана,за вез,DIY DMC Религија Крстот Христијанството светлина Крстот бод колекции,Уметност Модел се смета Крст-Крои

DEN 527.52

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14CT бело платно
Бренд Име: dahlia
Стил: Традиционален Кинески
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Употреба: Слики
Рамка: No
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Платно Пакување Метод: Укината
Шаблон Тип: Крстот
маслото: Моден
бело платно: 14CT Unprinted Крстот Бод колекции

Најдобрите понуди во категоријата