Романтични 925 Sterling Silver Срцето На Слобода Љубов Завртка Шарм Одговара Шарм Алки & Нараквици Жените парична Казна Накит GYC031

Романтични 925 Sterling Silver Срцето На Слобода Љубов Завртка Шарм Одговара Шарм Алки & Нараквици Жените парична

DEN 212.64

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Симпатична/Романтичен
Бренд Име: BISAER БС
Метали Тип: Сребро.
Материјал: Метал
Број На Модел На: GYC031
Шарм Тип: Срцата
Материјал: 925 Sterling silver
гарантирањето: 100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за: Девојка ,Жена,Семејство ,Ќерка ,Си
Повод: Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина

Најдобрите понуди во категоријата