Leige Накит Сребро Гранат Ангажман Прстен за Жените парична Казна Накит Црвено Природни скапоцен камен Годишнината Ветување Прстени Овална Намали

Leige Накит Сребро Гранат Ангажман Прстен за Жените парична Казна Накит Црвено Природни скапоцен камен Годишнината

-20 %

DEN 2328.00

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја: Црвена
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Парична казна
Бренд Име: LeiGe Накит
Поставување Тип: Prong поставување
Метал Печат: 925,Фунта
Број На Модел На: RPO79064-GA
Стил: Романтични
CertificateType: ЦВА
Главниот Камен: гранат
Пол: Жените
Повод: Годишнина
Метали Тип: Сребро.
Прстени Тип: Свадба Бендови
Страна Камен: Други Вештачки материјал

Најдобрите понуди во категоријата