1m/1.8 m/3м/5m DVI да DVI Кабел Злато Машки 24+1 Pin Кабел LCD Dual Link Видео Transmision ТВ Компјутер Дигитални Следи Кабел за Кабелот

1m/1.8 m/3м/5m DVI да DVI Кабел Злато Машки 24+1 Pin Кабел LCD Dual Link Видео Transmision ТВ Компјутер Дигитални

-68 %

DEN 68.88

Ново

Това е достапна

Должина: 3m, 5m, 1m, 1.8m
Надворешниот Дијаметар: Other
Пакет: Yes
Конектор A: DVI
Функција: Никој
Пакување: Polybag
Тип: DVI Кабли
Бренд Име: ALLOYSEED
Примена: Мултимедијални
Пол: Машко-Машки
Пакет: Пакет 1
Конектор Б: DVI
Број На Модел На: 120069
оклопна: Не-Заштитени
Конектор тип: DVI Кабел
Пол: машко на машко
Брзина На Пренос: 9.9 Gbps
Примена 1: Од Компјутер
апликацијата 2: да се Рамни Панел Дисплеи/Дигитален CRT Дисплеи/Проектори/HDTV