PDC СЕНЗОР/ПАРК РАСТОЈАНИЕ КОНТРОЛА СЕНЗОР (4) ЗА FITFord Galaxy S-Max Parksensor 1.8 2.0 L L 2.3 L 6G92-15K859-GA 2006-2015

PDC СЕНЗОР/ПАРК РАСТОЈАНИЕ КОНТРОЛА СЕНЗОР (4) ЗА FITFord Galaxy S-Max Parksensor 1.8 2.0 L L 2.3 L 6G92-15K859-GA

DEN 1536.00

Ново

Това е достапна

Објектот Висина: 3cm
Бренд Име: EAPENERGY
C-Max-Година: 2015,2014,2013
Објектот Ширина: 3cm
Објектот Дијаметар: 3cm
Специјални Функции: ПАРК РАСТОЈАНИЕ КОНТРОЛА НА СЕНЗОР
Име На Модел: 6G92-15K859-GA
За Возило Брендови/Модел: Ford
Година: 2006-2015
Материјал Тип: Метални + Пластика
Објектот Должина: 5cm
Ford Модел: C-Max
Објектот Тежина: 0.1kg
pdc сензор: ПАРК РАСТОЈАНИЕ КОНТРОЛА НА СЕНЗОР

Најдобрите понуди во категоријата