Триптих Diy Дијамант Везови Лили Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант Мозаик Полн Плоштад Смола Декорација RS597

Триптих Diy Дијамант Везови Лили Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант Мозаик Полн Плоштад Смола Декорација

-14 %

DEN 645.60

Ново

Това е достапна

Големина: size 20x20mx3, size 25x25cmx3, size 30x30cmx3, size 40x40cmx3, size 50x50cmx3
Бренд Име: RealShining
Форма: Посебна
Материјал: Смола
Шаблон Тип: Флорални
Платно Пакување Метод: Навива
Стил: Пастирски
Дијамант форма: Плоштад
Рамка: No
Pasting Област: Целосна
Број на Бои: 30-45
Надворешното Пакување: Во текот 30x40cm кутија за пакување,подолу 30x40cm торба за пакување
Употреба: Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација
Тема: лили
Број на Бои: 30-45
колекции внатрешни детали: платно, доволно rhinestones, збир на алатки
цена: Најниска ,Најдобрите и конкурентна

Најдобрите понуди во категоријата