отклучен aircard ac782s 4g mifi aircard сиера 782s рутер 4g wifi рутер со gps 4g 3g wifi рутер pk ac790s 762s 760s 763s

отклучен aircard ac782s 4g mifi aircard сиера 782s рутер 4g wifi рутер со gps 4g 3g wifi рутер pk ac790s 762s 760s

-42 %

DEN 1887.84

Ново

Това е достапна

Тип На Мрежа: 4G/3G
Wifi Frequence: 2.4 G
Поддржува VPN: No
Wi-Fi Пренос Стандард: 802.11 a,802.11 n,g 802.11
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате: 150 Mbps
Бренд Име: Huawei
Безжичната Безбедност: WPA-PSK/WPA2-PSK
Поддржува WPS: Yes
Број На Модел На: AC782S
Мрежен Протокол: IEEE 802.11 b/g/n/a
Вграден во Ѕид: No
Поддржува WDS: Yes
Wi-Fi Поддржани Фреквенција: 2.4 G & 5G
Max. LAN Податоци го Оценувате: 300Mbs
Антена Врв Добивка: 2dBi
LAN Порти: 4g
Тип: Безжичната
Интерфејс Тип: USB
4G LTE бенд: 900 (Б8) / 1800 (Б3) /2100 (Б1) / 2600 (B7)
3g Бенд DC-HSPA+/WCDMA: 850/900/1900/2100 MHz
li-ion батерија: (2500 mAh)
Wi-Fi 802.11 b/g/n,: Dual-band 2.4 GHz / 5 GHz, Wi-Fi
Превозникот Агрегација: 10 Превозникот Агрегација
Тежина: 112g
активно користење: до 10 часа

Најдобрите понуди во категоријата