5G 5ML Пластични Крем Тегла Плоштадот Дното, Козметички Крем Пакување Кутија, Крем Примерок Пакување Тегла, 50pcs/многу

5G 5ML Пластични Крем Тегла Плоштадот Дното, Козметички Крем Пакување Кутија, Крем Примерок Пакување Тегла, 50pcs/многу

DEN 525.60

Ново

Това е достапна

Спецификации: 5g 5ml
боја: Жолта
Тип На Објект: Refillable Шишиња
Големина: 5G 5ML
Број На Модел На: Пластични тегла

Најдобрите понуди во категоријата