Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Chevrole 96535224

Новиот серво Волан Пумпа ASSY За Chevrole 96535224

DEN 1920.00

Ново

Това е достапна

Земја/Регион на Производство: Кина
Поставување на Возило: ПРЕД
За Возило Брендови/Модел: Chevrolet
Производителот Дел Број: 96535224
Chevrolet Модел: Astra
Објектот Должина: 23
Материјал Тип: Iron алуминиум
Објектот Тежина: 4KGS
Објектот Висина: 18
Astra-Година: 2002 година
Објектот Ширина: 18
Осветленост Дел Број: 96535224
Другиот Дел Број: 96535224
ОЕМ: 96535224
Материјал: Iron алуминиум
боја: Како на сликата покажа
Состојба: 100%Сосема Нов
Инженерство Име: Серво волан пумпа
Примена: За Chevrole
Серво Волан Дел Тип: Серво волан пумпа
категорија: управување
категорија 1: пумпа
Категорија 2: макара

Најдобрите понуди во категоријата