Луцидни сини кристал и природни розова soaprockb со кристал мушка затворач ѓердан накит жените ѓердан

Луцидни сини кристал и природни розова soaprockb со кристал мушка затворач ѓердан накит жените ѓердан

-80 %

DEN 213.12

Ново

Това е достапна

Стил: Класичен
Материјал: Кристално
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Pendant Големина: Никој
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Синџир Тип: Јаже, Верига
Бренд Име: QINYI
Метали Тип: Никој
Број На Модел На: NL-CB1050
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: влакно

Најдобрите понуди во категоријата