Случај за Леново К3 Забелешка Случаи Покритие за леново A7000 Покривајте Телефонот Случаи за Леново К3 Забелешка A7000 Покрие Силикони Телефон кеси Coque

Случај за Леново К3 Забелешка Случаи Покритие за леново A7000 Покривајте Телефонот Случаи за Леново К3 Забелешка A7000

-36 %

DEN 60.48

Ново

Това е достапна

Материјал: TPU
Бренд Име: Salanheo
дизајн: Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт,Цитати & Пораки
Функција: Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет: No
Тип: Монтиран Случај
Компатибилен Бренд: Леново
Големина: 5.5
Карактеристики: 3D Животинско Ултра Тенки и Дебели Рамка Мек Силикон Симпатична
квалитет: 100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++++
Пад на превозот: Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил: Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2017 Најновите Funda
Материјал: 3D Мека TPU Силикон Случај
дизајн: Цртан филм,животно,Планина ,Цвет, Landscape
feature1: Подарок за Жена мажите девојки
Карактеристика 2: Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3: Симпатична Животно Ултра Тенки И Дебели Рамка Мек Силикон
Одговара: за Леново К3 Note /за Леново A7000
Случај Тип: Телефон Кеси & Случаи

Најдобрите понуди во категоријата