Луксузна Телефон Случај за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 Случај Покрие TPU Мека Задниот Поклопец 3D Цртан филм Силикон Мобилен Телефон Случај

Луксузна Телефон Случај за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683 Случај Покрие TPU Мека Задниот Поклопец 3D Цртан

-36 %

DEN 60.48

Ново

Това е достапна

Материјал: TPU
Бренд Име: Salanheo
Мало Пакет: No
Тип: Половина завиткани Случај
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: Sony-Ericsson
дизајн: Ткаеше
Карактеристики: Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
квалитет: Висок Квалитет На++++++
Компатибилен Модел: за Sony Xperia Z5 E6003 E6633 E6653 E6683
Функција: Подарок за Жена мажите девојки
Стил: Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал: 3D Олеснување TPU Случај
дизајн: цртан филм,животно
Пад на превозот: Поддршка
Тип: Случај
Место на Потекло: Шенжен, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата