TPU Мека Телефон Случај за Samsung Галакси J5 J500 2015 Задниот Поклопец Луксузни Fundas 3D Цртан филм за Coque Галакси J500 Мобилен Телефон Случај

TPU Мека Телефон Случај за Samsung Галакси J5 J500 2015 Задниот Поклопец Луксузни Fundas 3D Цртан филм за Coque Галакси

-36 %

DEN 60.48

Ново

Това е достапна

Материјал: TPU
Бренд Име: Salanheo
Мало Пакет: No
Тип: Половина завиткани Случај
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: Samsung
Компатибилен Модел На Samsung: Галакси J Серија
дизајн: Ткаеше
Карактеристики: Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
квалитет: Висок Квалитет На++++++
Компатибилен Модел: за Samsung Галакси J5 J500 2015
Функција: Подарок за Жена мажите девојки
Стил: Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал: 3D Олеснување TPU Случај
дизајн: цртан филм,животно
Пад на превозот: Поддршка
Тип: Случај
Место на Потекло: Шенжен, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата