Принцезата Девојки Чевли 2017 Нова Детска Мода Деца Голема Bowknow Чевли Пролет, Есен Мека Танц Чевли За Девојки ЕУ 26-35

Принцезата Девојки Чевли 2017 Нова Детска Мода Деца Голема Bowknow Чевли Пролет, Есен Мека Танц Чевли За Девојки ЕУ

-72 %

DEN 189.60

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 1, 2, 3, 3.5, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: секојдневен чевли
Шаблон Тип: Цврста
Обвивка Материјал: PU
Сезоната: Сите сезоната
Затворање Тип: Кука & Јамка
Функција: Анти-Лизгава
Бренд Име: DDAYXXUAN
Outsole Материјал: Гума
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал: PU
Insole Материјал: ЕВА
Пол: Девојки
Возраст Опсег: 12M,13M,15M,14M,16M,17M,21M,23M,19M,18M,20M,22M,24M,26M,28M,25M,27M,29M,30M,32M,34M,35M,33M,31M,4T,6T,8T,7T,5T,3T,10T,9T,11T,12T
боја: Црна,Зелена,Кафеава
Големина: 26~35

Најдобрите понуди во категоријата